Wdrożenie systemu NAV do firmy – sprawdzony Sure Step Microsoft Dynamics

  0
  260

  Kiedy należy dokonać wyboru oprogramowania, które zapewni rozwój firmy, szybko można się przekonać, że to decyzja bardzo trudna. W wielu przypadkach jednak wybór pada wówczas na platformę Microsoft Dynamics NAV. A gdy wreszcie mamy już oprogramowanie najdoskonalsze okazuje się, że kolejnym krokiem jest konieczność wdrożeniu go do systemu. I tu z pomocą pojawiają się specjaliści z NAV24, którzy bazując na własnym doświadczeniu, z łatwością wprowadzą oprogramowanie do firmy i rozwieją wszelakie wątpliwości użytkowników. Podchodzą oni indywidualnie do każdego projektu, działając jednak według dobrze sprawdzonych reguł metodyki.

  Sure Step Microsoft Dynamics

  To platforma stworzona przez firmę Microsoft, która zawiera najlepsze i sprawdzone praktyki dotyczące realizacji wdrożeń aplikacji biznesowych. Pozwala ona już na samym wstępie rozpoznać oczekiwania i potrzeby potencjalnych użytkowników, a to daje możliwość wczesnego zaplanowania projektu. To z kolei powoduje, że możliwa staje się większa kontrola nad czasem wdrożenia, jak również (to co istotne dla właściciela przedsiębiorstwa) zwiększa się kontrola nad budżetem. Wszystko to gwarantuje pełną kontrolę nad projektem i jego bezpieczeństwem.

  Metodyka Sure Step Microsoft Dynamics w czterech etapach

  Wdrożenie to dobrze zaplanowane etapy, gdzie użytkownik i pracownik NAV24, mają do wykonania określone zadania. W pierwszym etapie należy zdefiniować potrzeby i oczekiwania użytkowników, jak również obszary, które wymagają usprawnienia – to tzw. analiza przedwdrożeniowa. W etapie drugim wykorzystuje się międzynarodowe notacje (BPMN), w celu opracowania projektu, która pozwala w graficzny sposób meldować diagram procesów biznesowych. Etap trzeci to dopasowanie platformy do wymagań określonych w analizie przedwdrożeniowej i przeprowadzanie testów. W ostatnim, czwartym etapie specjaliści z NAV24 uruchamiają system. Użytkownicy przechodzą również odpowiednie szkolenia, a także mogą liczyć na asystę konsultanta i serwis.

  Wejdź na stronę https://nav24.pl i sprawdź jak nowoczesne rozwiązania technologiczne mogą usprawnić Twoją firmę