Seks grupowy

0
47

Każdy słyszał, każdy widział, ale nie każdy miał okazję spróbować. Faceci dużo mówią, ale… często ich opowiadania nie mają nic wspólnego z tym co faktycznie przeżyli. Jak faktycznie wygląda seks grupowy? Spróbujemy Wam o nim opowiedzieć.

Czytaj również o shemalach

Przydatne informacje

Pamiętajcie, że 3 osoby, to jeszcze nie jest seks grupowy. Jeśli przychodzi Ci do głowy trójkącik, albo seks grupowy, musisz najpierw złożyć taką propozycję partnerce. Wyjścia są dwa – albo dostaniesz w pysk, albo będzie zachwycona propozycją… Jeśli jednak któreś z was jest zbyt zazdrosne, albo wasz związek przechodzi akurat trudny okres, to pomysł z seksem grupowym jest… do bani. To kiedy jest dobry czas na podjęcie takiego tematu? Podczas seksu – dobrego seksu.
Pamiętaj by powtarzać partnerce, czy partnerowi, że seks grupowy to tylko wasza fantazja i nie wynika z tego, że któreś z was jest złym kochankiem… Nie nie. Upewnij partnera/partnerkę, że jak seks grupowy to tylko razem. Jeśli lubicie eksperymenty w łóżku, lubicie opowiadać sobie o swoich fantazjach, albo jeśli partnerka powiedziała choć raz, że myślała o seksie z koleżanką, możesz mieć większą pewność, że pomysł z seksem grupowym przypadnie jej do gustu.

No okej, kiedy już się dogadaliście… to jak znaleźć osoby chętne na seks grupowy z wami?
Na pewno nie w sieci, na pewno nie z nieznajomymi osobami… Znaczy owszem, mogą być nieznajome… ale „z pewnych źródeł” – jeśli wiecie co mamy na myśli.

W wielu miastach są kluby swingersów, może i waszym, a nie mieliście o tym wcześniej pojęcia – tam się udajcie.

Istnieją jakieś zasady?

Warto zawsze na początku ustalić sobie kilka reguł od których nie ma żadnych wyjątków – wtedy każdy będzie zadowolony z grupowej zabawy (kto z kim, na jakich zasadach, jak długo, gdzie, czy po orgazmie bawimy się dalej, czy jeśli ktoś zrezygnuje to czy reszta nadal się bawi… itd).

Warto również pamiętać, że… „proporcje” w seksie grupowym powinny być w miarę możliwości równe. Kobiety mogą czuć pewien dyskomfort, nacisk – jeśli Panów będzie dużo więcej niż Pań.