Samochody osobowe od Forda – uniwersalność i wygoda w korzystnej cenie

0
160

Amerykański koncern samochodowy Ford powstał w 1903 roku w Stanach Zjednoczonych. Został założony przez amerykańskiego przemysłowca oraz inżyniera, H. Forda. Samochody marki Ford cieszą się bardzo dużą popularnością w Europie. Wystarczy wspomnieć o takich legendarnych modelach które swego czasu były (lub dalej są) bardzo popularne na terytorium Starego Kontynentu jak Mustang, Custom, Explorer czy Focus. Są to idealne przykłady samochodów ekonomicznych, estetycznie wyglądających oraz mało awaryjnych. W ofercie amerykańskiego koncernu są zarówno pojazdy mogące przewozić duża liczbę pasażerów jak i te, które przeznaczone są do jazdy stricte sportowej, w których zmieścić może się od dwóch do czterech osób.

Ford Focus

Najnowszy model jednej z najbardziej popularnej serii Forda został wyposażony w wiele nowoczesnych udogodnień. Zawiera między innymi zaawansowany system obsługi głosowej, urządzenie służące do intuicyjnej obsługi nawigacji czy system wspomagający parkowanie, który oprócz standardowego systemu asystenta parkowania pomaga wyjechać z miejsca parkingowego na którym wcześniej zaparkowaliśmy pojazd w sposób równoległy. Konsultanci pracujący w firmie Ursyn Car będą w stanie udzielić dokładnych informacji na temat samochodów z serii Focus, które są sprzedawane zarówno w wersji nowej jak i używanej.

Ford Fiesta

Jest to kolejna generacja samochodów od amerykańskiego koncernu Ford, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Są to pojazdy stosunkowo niewielkich rozmiarów, lecz mimo tego nie są one mniej zaawansowane technologicznie od samochodów z innych serii np. Focus bądź Mondeo. Na stronie www.ursyncar.pl jest możliwość zapoznania się ze szczegółową specyfikacją pojazdów z serii Fiesta.