Modelki i hostessy – gwarancja sukcesu twojej firmy

  0
  180

  Planujesz międzynarodową konferencję lub firmowy bankiet? Masz w planach uczestnictwo w targach biznesowych lub chcesz wypromować swoją firmę? Zajmujesz się projektowaniem mody i chcesz zaprezentować swoje dzieło na profesjonalnym pokazie? A może planujesz zagraniczną podróż i biznesowe rozmowy z kontrahentami? Sięgnij zatem po pomoc i zaufaj profesjonalnym agencjom modelek, fotomodelek i hostess.

  Międzynarodowe konferencje

  Hostessy tłumaczki są niezastąpione podczas zagranicznych wyjazdów czy międzynarodowych konferencji. Ich perfekcyjna znajomość języków obcych pozwoli na udział w ważnych, biznesowych rozmowach, bez żadnych barier.

  Bankiety, gale, eventy firmowe

  Profesjonalne hostessy, swoją obecnością, nie tylko będą uatrakcyjniać wszelkie wydarzenia firmowe, ale przede wszystkim zadbają o ich dobrą organizację. Przywitają gości, poczęstują ich lampką szampana, wskażą miejsce przy odpowiednim stoliku oraz wręczą nagrodę, gdy zaistnieje taka potrzeba.

  Targi i akcje promocyjne

  Piękne, atrakcyjne i uśmiechnięte hostessy z pewnością przyciągną uwagę potencjalnych klientów promowanej firmy. Pomocne w rozdawaniu gadżetów, ulotek czy słodkich upominków zadbają o reklamę marki.

  Pokazy mody i sesje zdjęciowe

  Piękne, zgrabne modelki przyczynią się do stworzenia udanego pokazu mody. Ich profesjonalizm i doświadczenie na wybiegu pozwolą zaprezentować kolekcję ubrań czy bielizny na najwyższym poziomie. Są również gwarancją udanych sesji zdjęciowych, prezentujących chociażby aktualne trendy w biżuterii czy makijażu.

  Imprezy klubowe

  Hostessy – tancerki, zachęcając do zabawy, namawiają gości do przełamania nieśmiałości. Uśmiechnięte fordanserki witają gości i zapraszają ich do tańca. Pełne energii, potrafią rozkręcić każdą imprezę.

  Interesuje Cię współpraca z profesjonalną agencją hostess i modelek? Wejdź na http://papilioagency.com/