Microsoft Azure – nowoczesna platforma chmurowa

  0
  96

  Dzięki zaimplementowaniu jednego z systemów stworzonych przez firmę Microsoft rozwiniemy naszą firmę oraz poczynimy niezbędne kroki ku jej cyfrowej transformacji. Będziemy również w stanie zautomatyzować dużą cześć procesów zachodzących w obrębie prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa. Wdrożenie specjalistycznej infrastruktury chmurowej sprawi, że uda nam się funkcjonować bez przymusu inwestowania we własne serwery. Wszelkie prace związane z tworzeniem oraz zarządzaniem specjalistycznymi aplikacjami będą wykonywane w przestrzeni sieciowej.

  Na jakim systemie operacyjnym skorzystam z oprogramowania Microsoft Azure?

  Firma Microsoft tworząc infrastrukturę chmurową do użytkowania między innymi przez klientów biznesowych zdecydowała nie ograniczać się do konkretnego systemu. Z oprogramowania Azure skorzystamy zarówno na komputerze obsługującym zarówno Linuxa jak i Windowsa. Pracownicy firmy Nav24 zapewniają, że absolutnie żadnym ograniczeniem nie jest rodzaj oprogramowania, jakiego używać będziemy do tworzenia aplikacji. Może być to zarówno SQL Server jak i Oracle. System Microsoft Azure jest pod tym względem jak najbardziej elastyczny.

  Czy z oprogramowania Microsoft Azure pożytek będzie miało zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwo?

  Jedną z największych zalet tego rodzaju infrastruktury chmurowej jest jej pełna skalowalność. Nie istnieją żadne przeciwwskazania ku temu, aby w dowolnym momencie dostosować możliwości systemu do aktualnych potrzeb. W sytuacji, w której zdecydujemy się na zatrudnienie nowych pracowników będziemy mieli możliwość poszerzenia możliwości oprogramowania Microsoft Azure. Wszelkie informacje dotyczące wdrażania tego rodzaju systemu są dostępne na stronie internetowej www.nav24.pl.