Jaką wybrać pościel do sypialni?

0
6

 

Pościel bawełniana w kwiaty? Czemu nie?  Kwiaty nie tylko urzekają swoim zapachem, ale też pięknie wyglądają. Są oznaką nadchodzącej wiosny i budzą pozytywne skojarzenia. Nic więc dziwnego, że kwiatowy deseń szybko stał się chętnie wykorzystywany przez dekoratorów wnętrz. Obecny jest na wielu tekstyliach – obrusach, poduszkach, zasłonach i firanach, fotelach, a nawet na porcelanie. Kwiaty bowiem to wzór pasujący do każdego pomieszczenia, od salonu, poprzez dziecięcy pokój, aż po sypialnię. A jeśli mowa o sypialni warto postawić właśnie na pościel bawełnianą w kwiaty.

 

Pościel bawełniana w kwiaty a styl aranżacyjny

Urządzając mieszkanie staramy się, aby całość utrzymana była w jednym stylu aranżacyjnym. Pościel bawełniana w kwiaty, na przykład od sklepu Dekorativa to doskonała propozycja dla miłośników różnych stylów. Piękne kwiaty na jasnym tle będą idealnie komponowały się ze stylem romantycznym i rustykalnym. Z kolei pastelowe barwy gerberów podkreślą aranżację skandynawską. Jednak to nie koniec. Pościel bawełniana w kwiaty w intensywnych kolorach z efektem trójwymiarowym doskonale odnajdzie się w stylistyce nowoczesnej.

 

Pościel bawełniana w kwiaty a rozmiar

Oferowana przez sklep Dekorativa pościel bawełniana w kwiaty dostępna jest w różnych rozmiarach – 140×200, 160×200 oraz 200×220. Wymiary podawane są w centymetrach, gdzie pierwsza wartość wskazuje szerokość, a druga (następna) długość kołdry. Ważne jest, aby umieć odpowiednio dopasować je do wymiarów swojego łóżka. W innym przypadku nasz sen będzie zakłócany przez zbyt obszerną lub zbyt małą kołdrę. Pościel bawełniana w kwiaty w rozmiarze 160×200 to najpopularniejszy wymiar. Często wybierany przez posiadaczy łóżek o szerokości 140cm lub 160cm. Ale pościel bawełniana w kwiaty w rozmiarze 160×200 może również trafić na większe łoża – wówczas klienci często decydują się na zakup dwóch takich samych kompletów.