Gadżety reklamowe najnowszej generacji

0
223

Aby w dzisiejszych czasach promocja firmy była skuteczna, produkty reklamowe muszą sprostać oczekiwaniom klientów i kontrahentów, którzy w XXI wieku tradycyjny kalendarz zastępują aplikacją w smartfonie a długopis klawiaturą komputera. Z tego względu na rynku pojawia się coraz więcej gadżetów będących drobnym sprzętem elektronicznym.

Elektronika reklamowa

Elektronika reklamowa to przede wszystkim pendrive i power bank. Zapewne wszyscy wiemy czym są te niewielkich rozmiarów urządzenia. Korzystamy z nich codzienne w szkole, pracy i domu. Stanowią niemal nieodłączną część/przedłużenie naszych komputerów, tabletów, smartfonów oraz odtwarzaczy mp3/mp4. Pamięć USB służy przechowywaniu danych (dokumentów, prezentacji multimedialnych, zdjęć, muzyki, filmów) i przenoszeniu ich pomiędzy różnymi jednostkami. Bank energii umożliwia naładowanie baterii np. w smartfonie, bez konieczności dostępu do prądu. A zatem będąc w długiej trasie, na wycieczce na łonie natury czy na wakacjach pod namiotem nie trzeba się martwić, że nagle stracimy łączność ze światem. Wobec tego akcesoria takie oznakowane nazwą i logotypem danej firmy są doskonałymi materiałami promocyjnymi.

Design

Naklejenie wydrukowanych logo na najprostsze pendrivy czy power banki nie wystarczy. Jeżeli urządzenia te mają pełnić funkcję reklamy ich stylistyka powinna być zgodna z branżą w jakiej działa firma, jej charakterem, misją i wartościami jakimi się kieruje. Zwłaszcza, że rynek gadżetów reklamowych oferuje niezwykle szeroki wybór form, kształtów, materiałów i kolorów tychże produktów. Power banki i pendrivy mogą być np. wykonane z metalu, gumy, plastiku, ale także skóry i drewna. Oznakowanie zaś może być wygrawerowane laserem, wytłoczone, wydrukowane w technologii UV lub naniesione tampodrukiem.

Więcej znajdziesz na stronie www.solsen.pl