Ford – najlepsze samochody dostawcze

0
217

Jesteś właścicielem dużej firmy i szukasz nowego samochodu dostawczego? Zależy ci na wysokiej jakości i dobrej cenie? Zastanawiasz się jaką markę wybrać? Postaw na klasykę – pojazdy dostawcze Ford.

Ford Transit

Największy w swojej klasie van daje możliwość dostosowania wnętrza do specyfiki twojej pracy oraz towaru, który będziesz przewozić. Kilka wersji rozstawu osi, kabin, wysokości dachu, a także różne silniki i rozwiązania przestrzeni pasażerskiej i ładunkowej, sprawią, że samochód będzie idealnie dopasowany do twoich potrzeb. Pojemność ładunkowa nowego Forda Transit wynosi 15,1 m3, natomiast maksymalna długość ładunku, który może pomieścić to 4,2 m.

Ford Transit Custom

Ucieleśnienie wszystkiego, z czego od dawna słyną samochody dostawcze tej marki. Najbardziej zwrotny pojazd w swojej klasie, dzięki czemu jazda po terenach zabudowanych to sama przyjemność. Wysokoprężne, wytrzymałe silniki dostarczają dużo mocy oraz wpływają na oszczędność paliwa. Dodatkowo, model wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie wspomagania kierownicy i bezpieczeństwa, np. system monitorowania koncentracji kierowcy.

Ford Transit Connect

Dostępny w trzech wersjach nadwozia: van, van z podwójną kabiną, kombi, to praktyczny, wytrzymały i niezawodny samochód. Jego przestrzeń ładunkowa, w zależności od rozstawu osi waha się od 3 m3 do nawet 3,7 m3. Wyposażony w funkcję klapy w przegrodzie, ułatwia przewożenie długich ładunków, jak drabina czy rury. Jego jakość potwierdza nadany mu tytuł „Międzynarodowy Van Roku 2014”.

Ford Transit Courier

Niezwykle wydajny i kompaktowy van, doskonały do jazdy po ruchliwych miejskich ulicach. Dzięki zgrabnym kształtom i niewielkim rozmiarom łatwy w prowadzeniu, manewrowaniu i parkowaniu. Daje komfort samochodów osobowych, a mimo to posiada sporą przestrzeń ładunkową – 2,3 m3, co stanowi rekord w tej klasie pojazdów.

Którego Forda wybierzesz?

Sprawdź ofertę na http://www.ursyncar.pl