Daj się skusić! Czyli o afrodyzjakach w sypialni

0
142

 

Namiętne chwile we dwoje nie zawsze muszą wyglądać jak z hollywoodzkich produkcji. Narastające tempo życia oraz ciągła gonitwa za pieniądzem coraz częściej wpływają na nasze życie seksualne. Codzienny stres może powodować mniejszą ochotę na współżycie, zmniejszając tym samym libido. Jak temu zapobiec?

Postaw na libido – afrodyzjaki w sypialni

Afrodyzjaki w sypialni to przede wszystkim substancje, które zwiększają libido w sposób naturalny, pozwalając się cieszyć życiem seksualnym. Na rynku coraz częściej są dostępne afrodyzjaki w formie tabletek na receptę.  Afrodyzjaki w sypialni mają za zadanie pobudzać seksualnie do działania. Zapachy bardzo silnie oddziałują na kobiece zmysły, stąd perfumy z aromatem wanilii, drzewa sandałowego czy świeżych kwiatów, będą doskonałymi afrodyzjakami w sypialni. Ponadto, zapachy z nutą korzenną również zwiększają kobiece libido. Polecanymi produktami, z których warto skorzystać, będą z pewnością aromatyczne olejki do masażu erotycznego lub świece o intensywnym aromacie jako kolejne afrodyzjaki w sypialni. Z kolei na męskie libido najlepiej wpływają produkty żywnościowe, takie jak krewetki i ostrygi. W okresie letnim, idealnym afrodyzjakiem będzie arbuz, który działa jak naturalna viagra. Już pół szklanki soku z arbuza znacząco wpłynie na poprawę męskiego libido.

Naturalne afrodyzjaki w sypialni

Wśród naturalnych afrodyzjaków w sypialni na szczególną uwagę zasługują przyprawy oraz zioła. Wśród nich, najczęściej wymienia się koper włoski i kozieradkę, której głównym składnikiem jest diosgenin, wykorzystywany do syntezy hormonów płciowych – stąd bierze się jego silne działanie pobudzające. Kolejnym produktem jest żeń-szeń, gwarantujący potencję. Dzięki niemu, miłosne igraszki będą jeszcze bardziej znaczące.

Wejdź na stronę http://skarbyafrodyty.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą akcesoriów erotycznych