Czy dedykowane rozwiązania mobilne mogą unowocześnić firmę?

0
187

O tym, jak ważny jest telefon w codziennej pracy firmy nie trzeba nikogo przekonywać. Technologia jednak gna do przodu i obecnie mamy do dyspozycji telefony, które w dużej mierze spełniają znacznie więcej ról. Dzięki nowoczesnej technologii możemy korzystać z licznych aplikacji, przeglądać strony internetowe, dokonywać zakupów, zarządzać kontem bankowym i wiele innych. Warto zastanowić się, jak rozwiązania mobilne mogą wpłynąć na naszą firmę!

Ważne dane zawsze pod ręką

Urządzenia mobilne coraz częściej ułatwiają procesy biznesowe – nie tylko, jeśli chodzi o kontakt z klientem, ale również wtedy, kiedy ważne dane potrzebne są na już, bez konieczności otwierania komputera. Dedykowane dla biznesu aplikacje mobilne zdają się odpowiadać na każdą potrzebę współczesnych biznesmenów. Począwszy od możliwości zwiększenia interakcji z klientami, poprzez działalnie w social media, a kończąc na produktach dedykowanych wyłącznie dla rozrywki. Innym sposobem na ułatwienie codziennej pracy w terenie jest tworzenie dedykowanych aplikacji dla konkretnych firm, zazwyczaj dużych korporacji. Dzięki takim mobilnym rozwiązaniom pracownicy mają łatwiejszy dostęp do baz danych, możliwe jest także prostsze korzystanie z dedykowanych platform. Kto i na jakich zasadach tworzy takie aplikacje?

Aplikacja tworzona na miarę!

Aplikacje tworzone są na podstawie licznych rozmów z właścicielami i pracownikami firmy. Określane są przede wszystkim potrzeby, codzienne problemy oraz oczekiwania względem aplikacji. Głównym celem takich spotkań jest jak najlepsze dopasowanie finalnego produktu do klienta. Aplikacje tworzone są dla konkretnych systemów operacyjnych (Android, OSX) i dopasowane do konkretnych użytkowników. Kolejno firma i pracownicy mogą liczyć na pomoc techniczną oraz wsparcie autorów aplikacji podczas pierwszych tygodni jej użytkowania.

Sprawdź jakie nowoczesne rozwiązania IT mogą zaoferować Twojemu biznesowi konsultanci technologiczni http://sidgroup.pl/