Cenione produkty od sprawdzonych firm jako gwarancja jakości

  0
  171

  Aby cukiernia przynosiła zyski muszą odwiedzać ją klienci. A żeby odwiedzali ją klienci musi oferować znakomite słodkości – ciasta, pączki, ciasteczka, eklerki, muffinki…. Nie jest tajemnicą, że składniki, z jakich produkowane są te wszystkie słodkości są podstawą i gwarancja smaku. Mało która cukiernia decyduje się na eksperymenty w tej dziedzinie. Jeśli już postawi na współpracę z jakąś firmą, a ta okaże się satysfakcjonująca, to raczej nie poszukuje innego dostawcy. Również firmy dbające o zaopatrzenie cukierni, jak http://savpol.pl bazują na znanych, sprawdzonych produktach.

  Produkty mleczne Pritchitts

  Pritchitts stanowi część Grupy Lakeland Dairies, światowego lidera rynku w produkcji produktów na bazie mleka. Mleko zostaje przetworzone w nowoczesnych zakładach i dostarczone do klientów powodując ich zadowolenie. Spółdzielnia mleczarska Pritchitts oferuje szeroką gamę produktów świeżych i naturalnych. Innowacyjne metody stosowane w technice i technologii produkcji wyrobów mleczarskich zapewniają ich doskonałą jakość. Są przetwarzane z myślą o wykorzystaniu ich w branży HoReCa, ale też z troską o podniebienie każdego klienta.

  Rewolucyjne Fabbri

  Produkty firmy Fabbri to niewątpliwie numer jeden w branży lodziarskiej. Wszystko zaczęło się w roku 1905, a obecnie przedsiębiorstwo zarządzane jest już przez czwarte pokolenie rodziny Fabbri. Decydując się na firmę Savpol, która dostarcza produkty tego producenta możliwe jest wzbogacenie swojej cukierni o pyszne lody. Produkty, półprodukty i dodatki dla branży cukierniczej, lodziarskiej oraz gastronomicznej poprawią smak wszystkich serwowanych deserów. Staną się one niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – w sam raz na sprowadzenie klientów!